Długa rzęsa cieszy oko

Uczestniczki szkolenia z przedłużenia rzęs w Krakowie w RzeosteceDiabeł tkwi w szczegółach, ta prawda jest powszechnie znana. Nic w tym dziwnego, o jej zasadności zaświadczy każdy, kto w choćby niewielkim stopniu ma „wyrobione oko” i potrafi rozpoznać prawdziwą jakość. Bardzo często to detale decydują o obrazie całości, nawet jeżeli przy pierwszym spojrzeniu nie wiemy, co tak naprawdę nam się podoba. Drobny dodatek w ubraniu może odmienić całą postać, niewielki gadżet niedbale postawiony na komodzie może wpłynąć na odbiór wystroju całego wnętrza, jedno pociągnięcia pędzla może oddzielać prawdziwe dzieło sztuki od kiczu.

Nie inaczej jest w wizażu. Dobra kreska lub obrys, odpowiednio nałożony cień mogą zdziałać cuda. Tak samo rzęsy. Umiejętnie przedłużone i zagęszczone są piękną oprawą oka i potrafią dokonać prawdziwej przemiany. Przy okazji rzecz silnie uzależniająca, i niemal każda kobieta, która choć raz miała okazje rzęsy przedłużyć, nie będzie już w pełni zadowolona ze swojego wyglądu bez przedłużeń.

Rosnący popyt na tego rodzaju usługi sprawia, że coraz więcej salonów kosmetycznych i wizażystek wprowadza je do swojej oferty. Tu jednak należy zachować ostrożność. Bo inaczej będzie wyglądać nasze oko „zrobione” przez internetowego samouka, którego przeszkoliły filmiki na YouTubie.  Na pewno na odpowiednim poziomie zrobi to osoba, która ukończyła profesjonalny kurs przedłużania rzęs organizowany m.in przez Rzęsotekę w Krakowie.  To właśnie te ostatnie, z odpowiednim przygotowaniem specjalistki, zrobią to najlepiej, a wydane pieniądze nie będą wyrzucone w błoto. Zresztą przy wyborze najlepiej kierować się opinią innych, tych, którzy już z usług danej kosmetyczki/wizażystki skorzystali.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby dobrze zrobione rzęsy nosić bez przerwy. Wystarczy co kilka tygodni wykonać uzupełnienie, i można cieszyć siebie i otoczenię ładną oprawą oczu przez cały rok. Rzecz jasna są pewne ograniczenia, o których należy pamiętać, jak choćby osłabienie przedłużeń przez moczenie oka, makijaż, wizyty na basenie, w saunie itp. ale nie jest to nic takiego, czemu nie mogłaby zaradzić dobra specjalistka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>