Przedpokój wywiera pierwsze wrażenie

Znasz to uczucie, gdy wchodząc do domu potykasz się o buty wszystkich domowników? Masz czasem wrażenie, że Twój korytarz wygląda jak sklep obuwniczy w czasie inwentaryzacji?

Jeśli tak,  to najprawdopodobniej borykasz się z problemem braku odpowiedniego miejsca na buty i garderobę w domu. Odpowiednio dobrane meble do przedpokoju, a w szczególności idealnie dopasowana szafka na buty i wieszak, pozwolą nie tylko zadbać o ład w Twoim domu, ale również nadadzą mu elegancji i uczynia praktyczną wizytówką mieszkania.

Przedpokój to często niedocenianie pomieszczenie naszych domów. Niesłusznie poniewż pełni wążna rolę komunikacyjną. Ponadto „wita” nas i naszych gośći zaraz po przekroczeniu progu wejściowego do domu. Jest więc pierwszym pomieszczeniem, które widzimy i ….czujemy. Narzuca więc niejako to najważniejsze „pierwsze wrażenie”  ( first impression)

Meble do przedpokoju i szafka na buty nadaja ppomieszczeniu ładu i składu

Meble do przedpokoju idealnie dopasowana do wnętrza

Po pierwsze: szafka na buty pełni zasadniczo trzy funkcje. Pierwsza to gromadzenie obuwia w jednym miejscu. Dzięki temu w łatwy sposób można dotrzeć do ulubionej pary, bez zbytniego wertowania pudeł umieszczonych w rozmaitych zakamarkach domu.

Drugą rolą, jaką spełnia szafka na buty jest możliwość zmieszczenia wielu par obuwia na niewielkiej przestrzeni. To  bardzo pożądane w przypadku niedużych pomieszczeń. Istotą tego rodzaju mebli są kompaktowe rozmiary. Szafki są zazwyczaj wysokie i płytkie, czyli idealne do długich i wąskich korytarzy. Dostępne najczęściej w wersjach z trzema półkami, ale również z większą ich ilością. Różna szerokość szafek pozwala dopasować gabaryty do aktualnych potrzeb.

Trzecia, bardzo istotna kwestia to funkcja reprezentacyjna. Te meble są nie tylko funkcjonalne, potrafią też przykuć uwagę pięknym stylem i elegancją. Bogata paleta kolorów i materiałów, z jakich są wykonane umożliwią optymalne dopasowanie nawet do najbardziej wyrafinowanego wnętrza.

Największy wybór prawie 200 modeli szafek, w róznorodnych rozmiarach i jeszcze większej palecie kolorystycznej jej frontów (prawie 300 kolorów) znajdziecie w sklepie internetowym SzafkinaButy.pl.

W ofercie sklepu są również gotowe komplet mebli do przedpokoju z wieszakami i lustrami. Cały asortyment jest produkowany w Polsce przez firmę MDS , która udziela 2 letniej gearancji i wykonuje szafki  z metalowymi koszami i gazowymi podnośnikami, wprowadza zmiany na życzenie itp. MDS był nagardzany Diamentem Meblarstwa za swoje meble do przedpokoju stając sie liderem w dziedzinie urządzania tego ważnego pomieszczenia w naszych domach.

Szafka na buty z metalowymi koszami z serii New Line

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>