To właśnie przez to Twoje piersi nie wyglądają dobrze

biustDla niektórych są powodem do dumy, dla innych przyczyną kompleksów. Są albo za małe, albo za duże… Jednak tak naprawdę, jeżeli będą miały odpowiedni kształt i jędrność, z pewnością spodobiają Ci się (no dobra, nie tylko Tobie) bardziej. Chodzi rzecz jasna o piersi.

Jak o każda część ciała, tak i o piersi trzeba dbać w odpowiedni sposób (o tym innym razem), jest jednak kilka rzeczy, które szczególnie źle wpływają na wygląd naszego biustu. Oto 5 grzechów głównych względem biustu:

 

  1. Źle dobrany rozmiar biustonosza lub źle dobrany biustonosz. Zaskoczona? Niektóre badania mówią, żę biustonosz, który nie zapewnia wystarczającego wparcia może spowodować że twoje piersi zaczną z czasem opadać. Upewnij się więc, że twój biustonosz idealnie przylega do ciała.
  2. Picie niewystarczającej ilości wody. Pomijanie wody w diecie wpływa na to, żę źle nawodniona skóra przedwcześnie stanie się szorstka i pomarszczona.
  3. Brak ochrony przed słońcem. Upewnij się, że chronisz przed słońcem nie tylko twarz, lecz całą powierzchnię skóry eksponowaną na szkodliwe promienie UV. Uszkodzenia słoneczne są jedną z przyczyn wcześniejszego starzenia się skóry.
  4. Palisz papierosy. Badania dowodzą, że palenie wpływa na utratę jedrności skóry. Nikotyna odbiera skórze młodzieńczy wygląd.
  5. Naprzemiennie tracisz kilogramy i przybierasz na wadze. Gdy tyjesz skóra rozciąga się i traci elastyczność. Gubiąc zbędne kilogramy zbyt szybko odchudzisz przede wszystkim piersi, gdyż składają się głównie z tłuszczu.

 

Masz sposób na piękne piersi? Podziel się nim z nami w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>